Talen
Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
Thermoval Baby Teddy 1 P/s
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
Voor snel, zonder contact en zonder geluid zelfmeting van de lichaamstemperatuur. Kan ook de oppervlaktetemperatuur zoals de temperatuur van de zuigfles of de kamertemperatuur in de object modus meten.
Voor snel, zonder contact en zonder geluid lichaamstemperatuur te meten.
"3 in 1" thermometer: detecteert de lichaamstemperatuur bij de mens op het voorhoofd, de oppervlaktetemperatuur van een object en de omgevingstemperatuur in een kamer. Alle metingen kunnen zonden contact worden uitgevoerd. Klinisch gevalideerd. 3 jaar garantie.
Voor contactloze, externe meting van de lichaamstemperatuur bij de mens op het voorhoofd.
| CNK | 3263654 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |