Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Vitry Tonicils Wimper&wenkbrauwserum 5,5ml
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Toni'cils bevordert de wimpergroei, herstelt en versterkt de wimpers en wenkbrauwen, en geeft structuur en vorm aan de wenkbrauwen. Zonder prostaglandinen of soortgelijke stoffen.
Verzorging en preventie: bij beschadigde wimpers en of wenkbrauwen (die uitvallen, te dun of te kort zijn)
Is geschikt voor gevoelige ogen en lenzendragers, en bestaat voor 98% uit natuurlijke ingrediënten.
Ricinusolie, Kamillebloemwater, Rode klaver extract en Mungboon (zonder prostaglandine)
2 x daags aanbrengen, 's ochtends en 's avonds op propere wimpers en of wenkbrauwen
| CNK | 5802632 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 2 mm |
| Lengte | 2 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5.5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |