Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Vaseline Zuiver 28g Qualiph
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
Tube 28 g
Zuivere witte vaseline
| CNK | 0670273 |
|---|---|
| Organisaties | Qualiphar |
| Merken | Qualiphar |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 136 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 28 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |