Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Svr Hydraliane Creme Riche 50ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Voor alle huidtypes, zelfs de gevoelige huid, voor het hele gezin.
Essentieel voor de vochtarme, oncomfortabele en trekkerige huid.
Zacht en comfortabel, Hydraliane Crème is de 100% natuurlijke dagelijkse oplossing om de huid 24 uur lang intensief te kalmeren en te hydrateren1. De smeltende textuur omhult en beschermt de huid. Hij herstelt het comfort.
Uitgedroogde, oncomfortabele, trekkerige huid.
INCI : AQUA/WATER/EAU, HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAADOLIE, C10-18 TRIGLYCERIDEN, GLYCERYLSTEARAAT SE, GLYCERINE, SORBITOL, PENTYLENE GLYCOL, ZEA MAYS (MAÏS) ZETMEEL, OLEA EUROPAEA (OLIJF) FRUITOLIE, GLYCERYLCAPRYLAAT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (ZOETE AMANDEL) OLIE, SCLEROTIUMGOM, NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAAT, NATRIUMHYALURONAAT, TOCOFEROL, CITROENZUUR, GEHYDROGENEERDE PLANTAARDIGE OLIE, XANTHAANGOM, PARFUM/PARFUM
Breng 's ochtends en/of 's avonds aan op een schone, droge huid.
Ons advies: breng aan nadat je je huid grondig hebt gereinigd met onze Physiopure Foaming Gel.
| CNK | 4643383 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 36 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |