Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sjankara Wilde Tijm Ess. Olie 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Thymus serpyllum (carvacrol, paracymene, thymol, gamma-terpinene, geraniol, linalool, geranyl-acetate). Afkomstig van wilde teelt uit Albanië. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Bij ishias, reuma, lumbago en gewrichtsklachten. Bevordert de spijsvertering.
| CNK | 4372397 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |