Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sjankara Saro Ess. Olie Bio 50ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Cinnamosma 3grans (1,8-cineole, alpha-pinene, beta-pinene, terpinen-4-ol, alpha-terpineol).
Afkomstig uit Madagascar. Gebruikt bestanddeel is het blad.
Saro is een zéér krachtige stimulans voor het immuunsysteem! Zij combineert de bekende eigenschappen van ravintsara en tea tree. Bij angst, energiegebrek en stress.
| CNK | 4372041 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 37 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |