Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sjankara Roze Peper Ess. Olie 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Schinus therebinthifolia. (Delta-3-carene, alpha-phellandrene, alpha-pinene, limonene). Afkomstig uit Madagascar. Gebruikt gedeelte: vrucht.
Heeft goede bactericide eigenschappen bij bacillus subtilis, escherichia colli, proteus vulgaris, pseudomonas aeruginosa, stafylococcus aureus.
Inzetbaar bij oververmoeidheid en energiegebrek.
| CNK | 4371670 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |