Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sjankara Naaldwoud Synergie 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Sauna-melange, geeft adem. Bevat: grove den, eucalyptus, glob., cipres, lavendel, atlasceder.
Naaldwoud geeft associaties met een "bosbad". Naar forest bathing is wereldwijd - vooral in Japan - al veel wetenschappelijk onderzoek gedaan, met name naar het effect, dat het heeft op het immuunsysteem.
| CNK | 4360780 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |