Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sjankara Marrakesh Synergie 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Krachtig ontgeurend. Bevat: West-Indische sandel, citroenmunt, bittere sinaasappel, groene munt, citroen, citroeneucalyptus en pompelmoes.
| CNK | 4360749 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |