Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Duoderm Hydrogel 10x15g H7990
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 41,54 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 41,54 (6% inclusief btw)
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Evidence-based actieplannen voor hydratatie van droge wonden omvatten het creëren van een vochtige wondmileu om het uitdrogen van wonden te voorkomen en om ervoor te zorgen dat autolytisch debridement optreedt.
- 15g tube — 10 per verpakking
- Vereenvoudigt autolytisch debridement
- Bevochtigt droge, necrotische of granulerende wonden
- Steriele tuit voor gebruiksgemak
- Gebruik als secundairverband DuoDERM Extra Thin
| CNK | 1222363 |
|---|---|
| Organisaties | Convatec Belgium |
| Merken | Convatec |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |