Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Ducray Sensinol Lich.melk Fysiobesch.kalmeren400ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
• SENSINOL Kalmerende Melk is een lichaamsverzorging voor de jeukende huid
• Kalmeert onmiddellijk het gevoel van jeuk en hydrateert de huid gedurende 24 uur
• Hypoallergene formule, NIET GEPARFUMEERD
Huid die snel jeukt als gevolg van een droge huid, lichaam
• BEPERKT en kalmeerthet gevoel van jeuk
• BESCHERMT en hydrateert de huid gedurende 24 uur
• BIEDT een formule met hoge tolerantie zonder alcohol of controversiële ingrediënten en is niet geparfumeerd
WATER (AQUA). GLYCERIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. LAURETH-9. 1,2-HEXANEDIOL. 4-T-BUTYLCYCLOHEXANOL. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. CAPRYLYL GLYCOL. CARBOMER. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. PENTYLENE GLYCOL. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN STEARATE. TROPOLONE
• Breng naar behoefte aan • Dit product kan samen met SENSINOL Kalmerende reinigingsolie worden gebruikt
| CNK | 3244282 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Flacon 400 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |