Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Ceruspray Ooroplossing 50ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Céruspray® is een niet-agressieve ionische wassen oplossing verrijkt met oppervlakteactieve stoffen, die de verwijdering van resten van oorsmeer, faciliteert en regelmatig gebruikt,
Oorsmeer
Polysorbaat 80 0,5 g Natriumbicarbonaat: 5,0 g Natriumchloride: 3,5 g gezuiverd water tot 100,0 ml
voor mensen die gevoelig zijn voor oorsmeer. Céruspray® 1 verstuiving in elk oor, 2 tot 3 keer per week in het geval van oorsmeer : 2-3 sprays Céruspray® na het aanbrengen cerumenolytic druppels, het bevorderen van de doorstroming van het puin oorsmeer. voor kunstgebit gehoor: 1 verstuiving in elk oor Céruspray®, 2 tot 3 keer per week, zorgt voor een optimale werking van de inrichting.
instructies
- open de dop van de fles ..
- uitvoering van de tip op de fles ..
- druk op het mondstuk één seconde vasthouden van de kan rechteroor van de inschrijving.
- kantel je hoofd naar de kant om de stroom van vloeistof en eventuele residuen van wax aan te moedigen.
- Opnieuw toe te passen indien nodig.
- afvegen met een schone doek.
- bewegen het mondstuk onder warm water na elk gebruik.
| CNK | 2043388 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |