Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Brava Pasta Tube 60g 12050
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Niet-prikkende bescherming tegen lekkage
De nieuwe alcoholvrije Brava Pasta vult grote en kleine huidplooien en zorgt ervoor dat de stoma nauw aansluit op het opvangmateriaal, om lekken te voorkomen.
| CNK | 2983476 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 176 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |