Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Bota Podo 32 Inlegzool Half Leder+poron M 38-39 2
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Halve lederen inlegzool met longitudinale en
metatarsale steun (anatomisch voetbed)
Poron® schokdemper
Actieve koolstoffi lter neutraliseert voetgeuren
Dikte: 3 mm
Kleur: beige
Verpakking: per paar
Vermoeide voeten
Doorgezakte voeten
LEATHER + PORON
| CNK | 3375649 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 347 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |