Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sjankara Spar, Siberische Etherisch Olie 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Abies sibirica. (Camphene, bornyl-acetate). Afkomstig van wilde teelt uit Rusland. Gebruikt bestanddeel is het blad.
Te gebruiken bij tandvlees- holte -kasontsteking.
Effectief bij astmatiforme bronchitis.
| CNK | 4372181 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |