Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Ducray Keracnyl Repair Lipbalsem 15ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
• Herstellende lippenbalsem voor gebarsten en ernstig beschadigde lippen als gevolg van droogte, kou en medicijnen tegen acne. • Hydroxydecine is het eerste actieve ingrediënt dat in staat is om de hydratatie te stimuleren en de structuur van het hoornvliesomhulsel te versterken, waardoor de barrièrefunctie wordt versterkt. • Na het aanbrengen vond 98% van de patiënten hun lippen zachter en comfortabeler.
Herstellende lippenbalsem voor gebarsten en ernstig beschadigde lippen als gevolg van droogte, kou en medicijnen tegen acne.
• HERSTELT vanaf 1 uur na aanbrengen¹ • VERZACHT ONMIDDELLIJK om schilfering, een trekkerig gevoel en ongemak te verminderen². • BIEDT LANGDURIGE BESCHERMING³
RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL (RICINUS COMMUNIS SEED OIL). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. HYDROGENATED VEGETABLE OIL. HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES. SQUALANE. HYDROGENATED POLYISOBUTENE. VP/HEXADECENE COPOLYMER. BEESWAX (CERA ALBA). HYDROGENATED CASTOR OIL. 10-HYDROXYDECENOIC ACID. DISTEARDIMONIUM HECTORITE
Breng zo vaak aan als nodig is.
| CNK | 4736906 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Tube 15 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |