Talen
Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
Couleurs De Noir Demaquillant Yeux Wtp 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
Een kalmerende bifasische formule combineert een waterfase en een oliefase. De oliefase, verrijkt met lichte oliën, verwijdert effectief langdurige en waterproof make-up, terwijl de zachte waterfase de oogleden en wimpers hydrateert zonder irritatie te veroorzaken.
Waterproof oogmake-up remover voor gevoelige ogen.
- Oftalmologisch getest
- Dermatologisch getest
- Geschikt voor contactlenzen
- Bevat 96% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
- Vegan
- Verwijdert waterproof makeup
-
Zonder Parfum
-
Clean Beauty
C13-15 ALKAAN, AQUA, OCTYLDODECANOL, GEHYDROGENEERD ETHYLHEXYLOLIVAAT, PENTYLEENGLYCOL, ALOË BARBADENSIS BLADSAP, HYDROXYACETOFENON, NATRIUMCHLORIDE, GEHYDROGENEERDE ONVERZEEPBARE OLIJFOLIE, PANTHENOL, GLYCERINE, CAPRYLYLGLYCOL, 1., 2-HEXAANDIOL, CAPRYLYL/CAPRYLGLUCOSIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINNAMAAT, NATRIUMMETABISULFIET, MALACHITEXTRACT, NIACINAMIDE, NATRIUMHYALURONAAT, NATRIUMHYDROXIDE, CITROENZUUR, NATRIUMBENZOAAT, KALIUMSORBAAT.
Schud de bifasische make-up remover om de fasen te mengen. Maak een wattenschijfje vochtig en breng het aan rondom de ogen en lippen om waterproof make-up te verwijderen. Afspoelen is niet nodig.
| CNK | 4856860 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |