Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Roc Double Action Eye Make-up Remover Fl 125ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Dankzij de unieke combinatie van water en olie-oplossing, verwijdert het effectief sporen van hardnekkige oogmake-up met respect voor het gevoelige gebied rond de ogen.
Ontschminking
Een unieke combinatie van water en olie verwijdert zelfs waterproof make-up
Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isohexadecane, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Methylparaben, Panthenol, Copper Gluconate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Green 6 (CI 61565).
Voor gebruik de fles schudden en met een wattenschijfje op de ogen aanbrengen.
| CNK | 4308979 |
|---|---|
| Organisaties | Care Cosmetics B.V. |
| Merken | Roc |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |