Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Sanodiane Dissolvant 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Dissolvant - Nagellakremover
Zonder aceton
Bevat amendelolie
| CNK | 4763512 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Sanodiane |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |