Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Purasana Vegan Veenbessen 200g Be-bio-02
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De cranberry of veenbes is een plant uit de heidefamilie. Het is een kruipende of overhangende plant met dunne stengels en bolvormige bessen. Veenbessen bevatten verschillende vitaminen en mineralen en tal van antioxidanten.
Antioxidant - Hoog vitamine C gehalte
Purasana Vegan Veenbessen 200g Be-bio-02 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
- Licht zurige maar toch fruitige en volle smaak.
- Ondersteunt de urinewegen
- Vegan
60% veenbessen* (Vaccinium macrocarpon), 40% appelsapconcentraat*, < 1% zonnebloemolie*.
* Biologische landbouw
| Nutriënt | Waarde |
|---|---|
| energie | 1350 kJ / 320 kcal |
| vet | 1,5 g |
| verzadigde vetzuren | 0,3 g |
| koolhydraten | 71,2 g |
| suikers | 39,8 g |
| vezels | 7,1 g |
| eiwit | 5,5 g |
| zout | 0,03 g |
| CNK | 3578275 |
|---|---|
| Organisaties | Purasana |
| Merken | Purasana |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |