Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Purasana Vegan Blauwe Bessen 150g
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De blauwe bes: wie kent deze zomerse vrucht niet? Vanwege zijn vele gezonde eigenschappen en friszoete smaak is de blauwe bes geliefd als toevoeging aan bijvoorbeeld yoghurt, havermout, smoothie, of kant en klaar als gezond tussendoortje.
Oorspronkelijk komt de plant uit het noordoosten van de Verenigde Staten. De besjes bevatten verschillende vitaminen en mineralen, zoals vitamine C, natrium, kalium, calcium, fosfor, ijzer, magnesium, koper, zink en antioxidanten.
Antioxidant
Purasana Vegan Blauwe Bessen 150g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
- Gedroogde en gezoete blauwe bessen
- Zeer volle, uitgesproken fruitige en intense smaak
- Gezond tussendoortje
- Vegan
68,4% blauwe bessen (Vaccinium corymbosum), 30,4% appelsapconcentraat, minder dan 1% zonnebloemolie .
| Nutriënt | Waarde |
|---|---|
| energie | 1283 kJ / 303 kcal |
| vet | 1 g |
| verzadigde vetzuren | 0 g |
| koolhydraten | 69,8 g |
| suikers | 62,3 g |
| vezels | 3,2 g |
| eiwit | 2 g |
| zout | 0 g |
| CNK | 3578325 |
|---|---|
| Organisaties | Purasana |
| Merken | Purasana |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |