Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Podartis Tera Diab Zwart 41
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
- Maten: 35 / 37 / 39 / 41 / 43 / 45 / 47
- Links/Rechts: Universeel, per stuk
- Weefsel: Nylon
- Kleur: Zwart
- Binnenzool: Uitneembaar, aanpasbaar
- Buitenzool: Voorvoetontlastend, rigide, bootvormig, hoogte 21 mm
Reuma
- Bursitis
- Articulatie problemen
- Eeltvorming
Diabetes
- Oedeem
- Gevoelige huid
- Hyperkeratose
- Vervormde voet
- Ulcera
Senioren
- Vaatproblemen
- Verzwichting / instabiliteit
- Stappijnen
- Reha
Comfort
- Metatarsalgie
- Pijn langsgewelf
- Hielpijnen
De volledige drukontlasting rond het ulcus is van primordiaal belang om snelle genezing te bevorderen en te bekomen. De ontlasting kan bekomen worden met een speciale drukontlastende schoen.
- Stevige bootvormige buitenzool, hoogte 21 mm
- Zero inlegzool ® (gepatenteerd) in een hoek van 8° dewelke de voorvoet ontlast. Hard achteraan (0,50), zacht vooraan (0,30) (Bi-densiteit). Vooraan modelleerbaar
- Extra zachte stoffering, zonder harde boorden.
- Normaal stappen mogelijk, zonder krukken
- Superlicht
| CNK | 2366235 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 176 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |