Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Neovis Multi Gel 15ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
NEOVIS® GEL MULTI bevat natriumhyaluronaat, een natuurlijk polymeer dat van nature aanwezig is in de structuren van het menselijke oog. De bijzondere fysische kenmerken van natriumhyaluronaat verlenen NEOVIS® GEL MULTI zijn viscoelasticiteit en watervasthoudende eigenschappen. NEOVIS® GEL MULTI vormt een stabiele laag op het oogoppervlak die slechts zeer langzaam verdwijnt met knipperen. Op deze manier combineert NEOVIS® GEL MULTI langdurige verlichting met maximaal comfort. NEOVIS® GEL MULTI wordt goed verdragen door de unieke samenstelling. NEOVIS® GEL MULTI bevat geen bewaarmiddel.
NEOVIS® GEL MULTI kan ook gebruikt worden tijdens het dragen van contactlenzen (harde of zachte).
Matig tot ernstig gevoel van droge ogen.
1 ml oplossing bevat natriumhyaluronaat 3,0 mg, natriumchloride, kaliumchloride, dinatriumfosfaat, natriumcitraat, magnesiumchloride, calciumchloride en water voor injecties. De oplossing is hypotoon.
Tenzij anders wordt aanbevolen, druppelt u zo vaak als nodig 1 of 2 druppels van NEOVIS® GEL MULTI in het oog.
| CNK | 4240966 |
|---|---|
| Organisaties | Horus Pharma |
| Merken | Neovis |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |