Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Isostar High Energy Banaan 40g
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
- vitamine B1 en Niacine dragen bij tot een normaal energieleverend metabolisme
- vitamine C, E en B2 dragen bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress
Energie
Isostar High Energy Banaan 40g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Havervlokken, glucosestroop, suiker invertsuikerstroop, rijstbloem, dextrose, plantaardige vetten(kokos, palmpit, palm, shea) in variabele proporties, geconfijte oranjesnippers 5,3 %, gedroogde banaan 4,9%, gepofte rijst, glucose-fructosestroop, tarwebloem, palmvet, magere melkpoeder, melkweipoeder, stabilisator:sorbitol en glycerol, tarwemout, tarwegluten, aroma's, zout, voedingszuur: citroenzuur, emulgatoren: raapzaad- en sojalecithinen, vitamine C, B1, B2, Niacine, B6 en E (lactose en melkeiwitten).
Ideaal tijdens trainingen of wedstrijden.
Ze kunnen ook vóór de inspanning worden gegeten, tijdens de voorbereiding.
| CNK | 1182211 |
|---|---|
| Organisaties | Nutrition & Sante Benelux |
| Merken | Isostar |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 153 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |