Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Flammazine 1% Creme 1 X 500g
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 0,00 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 0,00 (6% inclusief btw)
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
- Lokale behandeling en preventie van infecties bij brandwonden
- Adjuvans bij huid- en wondinfecties
- Minstens 1 x /dag
Toedieningswijze
- Resten van de eerder aangebrachte crème verwijderen (bij voorkeur met fysiologische oplossing)
- De opening van de tube is voorzien van een veiligheidssysteem: om de tube te openen, de dop naar rechts draaien. Daarna de tube normaal openen
- 2 tot 3 mm crème aanbrengen, direct op de wonde, of met behulp van een steriel gaasverband
| CNK | 0042168 |
|---|---|
| Organisaties | Biocodex Benelux |
| Merken | Biocodex |
| Breedte | 106 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Actieve ingrediënten | sulfadiazine zilver |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |