Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Droogshampoo Zonder Water 200ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Gemicroniseerd poeder : verrijkt met rijstzetmeel om de overtollige talg te absorberen en vast te houden. Spray die een homogene en fijne pulverisatie geeft.
INGREDIENTS : BUTANE, PROPANE, ORYZA SATIVA STARCH, ALCOHOL DENAT., ISOBUTANE, PARFUM (FRAGRANCE), DISTEARYLDIMONIUM CHLORIDE, AQUA (WATER/EAU), ISOPROPYL ALCOHOL.
Verstuif de droogshampoo op ongeveer 30 cm van de wortelharen.
| CNK | 3059946 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 5 mm |
| Lengte | 18 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |