Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Biotene Oralbalance Speekselvervangende Gel 50g
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
Biotène® Oralbalance Moisturizing Gel is de meest geconcentreerde formule in de Biotène® productlijn en is daardoor ideaal voor langdurige verlichting van de symptomen van een droge mond.
Droge mond.
- Geconcentreerde formule
- Verzachtende en hydraterende verlichting
- Werkt tot 4 uur*
- Alcoholvrij en suikervrij
- Smaakloos
Glycerine, water, sorbitol, xylitol, carbomeer, hydroxyethylcellulose, natriumhydroxide.
Om Biotène® Oralbalance Moisturizing Gel te gebruiken, brengt u een stukje gel van ongeveer 1,5 cm direct op de tong aan en verspreidt u het grondig in de mond.**
**Volg altijd de aanwijzingen op de verpakking.
| CNK | 3018629 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Biotene |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 152 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |