Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Aquacel Extra Verb Hydrofiber+versterk. 10x10cm 3
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Aquacel (Extra) hydrofiberverbanden zijn vochtvasthoudende vezelverbanden. Het is een zacht, steriel non-woven verband samengesteld uit hydrocolloïdvezels. Dit sterk absorberende verband creëert door interactie met het wondexsudaat een zachte gel. Zo ontstaat er een vochtig wondmilieu voor een optimale wondgenezing.
- Absorbeert uitsluitend verticaal
- Geen maceratie omliggende huid
- Creëert gecontroleerd vochtig wondmilieu
- Non-woven hydrofibervezels (100% natrium carboxymethylcellulose)
- Geen uitdroging wond
- Pijnverminderend
- Laat geen resten achter
- Geen beschadiging nieuw weefsel
- Naadloze aansluiting op wondbed
- Medeco levert Aquacel uitsluitend aan zorginstellingen in Nederland
- Aquacel Extra kenmerkt zich door een extra sterke vezel tov de gewone Aquacel
5x5cm (per 10 verpakt)
10x10cm (per 10 verpakt)
15x15cm (per 5 verpakt)
| CNK | 3090966 |
|---|---|
| Organisaties | Convatec Belgium |
| Merken | Aquacel |
| Breedte | 149 mm |
| Lengte | 173 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |