Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Talen
Alga Maris Zonnespray Ip50+ 100ml
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Hypoallergeen, zonder conserveringsmiddelen, zonder parfum, geschikt voor zowel volwassenen als kinderen vanaf 6 maanden, met een zeer hoge bescherming. De SPF50+ zonnespray is het ideale zonverzorgingsproduct om de kwetsbare en zongevoelige huid in alle situaties (kinderen en volwassenen) te beschermen.
De SPF50+ zonnespray biedt een zeer hoge natuurlijke bescherming dankzij de anti-UVA/UVB minerale schermen en het gepatenteerde rode algenextract, dus er is geen compromis op het gebied van bescherming.
- De formule respecteert de huid en de oceaan
- Zijn bewezen niet-giftigheid voor mariene ecosystemen
- De volledige bescherming tegen de schadelijke effecten van de zon: UVA, UVB en vrije radicalen.
- Geschikt voor het hele gezin: vanaf 6 maanden
- Zijn hypoallergene, conserveermiddel- en geurvrije formule voor een hoge tolerantie
- Optimale formule om witte vlekken te minimaliseren
- Gemakkelijk aan te brengen, zelfs op moeilijk bereikbare plaatsen
- Zijn hoge waterbestendigheid, om kinderen te begeleiden bij al hun spelletjes, zelfs in het water!
- Hypoallergeen
- Kan worden gebruikt door zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven
- Kan worden gebruikt vanaf de leeftijd van 6 maanden
Caprylic/Capric Triglyceride, Coconut Alkanes, Zinc Oxide [nano], Titanium Dioxide [nano], Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil*, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Alumina, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Stearic Acid, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Caprylate, Gelidium Sesquipedale Extract, Propanediol, Tocopherol, Aqua, Polyglyceryl-4 Caprate
| CNK | 3920642 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires de Biarritz, Stylepharma |
| Merken | Laboratoires de Biarritz , Alga Maris |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |